Kolejny biznesowy wyjazd, 70-lecie producenta kotłów Termet, naprawdę zacna rocznica. Z tej okazji zostaliśmy zaproszeni na jubileusz zorganizowany na Zamku w Książu. Nigdy tam nie byliśmy, a warto !! Naprawdę wspaniałe miejsce, do którego musimy wrócić wiosną lub wczesną jesienią, żeby był piękny widok z tarasów. 
Zamek nocą jest wspaniale oświetlony, naprawdę robi wrażenie. W pewnym momencie gdy rozpoczynała się oficjalna część, zaczęła go osnuwać mgła, zaczęliśmy znikać…… 

Widoki z zamku są fantastyczne, nawet podczas mgły!

Co do imprezy – wynajęty zawodowy prowadzący pół godziny przed rozpoczęciem przypadkowo przeciął sobie tętnicę w ręce i zabrało go pogotowie….Jego zespół muzyczny zrezygnował, trzeba było na gwałt szukać nowego…..

Część oficjalną poprowadził dyrektor sprzedaży i poradził sobie fantastycznie, znamy go wszyscy, więc było swobodnie. Tak naprawdę o całym zamieszaniu goście dowiedzieli się już pod koniec imprezy…. 

Warto było jechać ponad 400 km, zobaczyć to miejsce. Następnym razem przyjedziemy prywatnie, na weekend połączony ze zwiedzaniem zamku z przewodnikiem.